Turkcell Superonline ile Kocaman 10 Yıl

NovaTech Bilişim Olarak Hizmet Kalitemiz ile çok iyi işler başardık

0 +
Mutlu Personel
0 K+
Mutlu Müşteri
0 K+
Destek Çözüm

Nova Bilişim olarak Telekomünikasyon sektöründe 2005 yılından günümüze hizmet vermekteyiz. Başladığımız günden bugüne kadar sektörde yenilikçi, rekabetçi ve hizmet kalitemizi yükselterek yolumuza devam etmekteyiz.
Yaklaşık 10 yıldır sektörde “mutlu personel, mutlu müşteri” ilkesiyle faaliyet gösteren Nova Bilişim, Novatech ismiyle artık Maltepe’de de hizmet vermeye başladı. Maltepe’nin en merkezi lokasyonlarından birinde yer alan Novatech, Nova Bilişim’in alışılmış modern ve nitelikli hizmet anlayışının yeni adreslerinden biri oldu.

2005 yılında Adsl Çözüm Ortaklığı ile başladığımız bu yolda tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile internet pazarının büyümesine, rekabetçi ve gelişen bir sektörün oluşmasına katkı sağladık. İnternet pazarındaki en son gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri son kullanıcı ile buluşturmak için 10 yıldır hiç durmadan çalışıyoruz. Bunun içinde 2011 yılından itibaren Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetini Düzce İli , Maltepe, Kartal, Pendik ve Tuzla ilçelerinde ki 100.000 haneye ulaştırdık.
Hizmet Sektöründe ki kalitenin müşterilerimize vereceğimiz Doğru Hizmet, Kaliteli İşçilik ve Gerçek Memnuniyet ile sağlanacağını biliyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizi bu doğrultuda eğitiyoruz ve bilinçlendiriyoruz.
Nova Bilişim olarak güçlü Operasyon ekibimiz, Profesyonel saha satış takımımız ve Çağrı Merkezi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi, en doğru ve en hızlı hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Turkcell Superonline+

İmza attığımız başarılar ile işimize gönülden bağlıyız.

Adsl, Fiber, TV+ ya da Superbox hangi konuda neye ihtiyacınız varsa sizler ile birlikte en çözümü üretmek için biz buradayız. Bizi Ziyaret edebilir veya iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi bize bırakıp bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Limitsiz İnternet

Turkcell Superonline

Turkcell TV+

Sayısız Kanallar

İster Oyun İster İş

Sizi Uçuracak İnternet

We help Create the best Connectivty across the whole world.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

0%
Copper Internet
0%
Leased Lines
0%
Fiber Optics
0%
Media & Entertainment
0%
Global Services

Our Experts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt. Ut enim ad minim veniam.

team-image-1
James Dean
System Analyst
team-image-2
Jessica John
System Manager
team-image-3
Charles William
Network Architect